Co zrobić z przestarzałą flotą samochodów?

Zarządzanie flotą pojazdów w firmie nie jest łatwym zadaniem. Eksploatacja samochodów sprawia, że auta starzeją się i po czasie nie nadają do bezpiecznego użytkowania oraz nie można ich efektywnie wykorzystywać. Jak łatwo, szybko i bez zbędnych formalności pozbyć się przestarzałej floty samochodów? Warto zgłosić się do doświadczonego skupu aut, który wyceni firmowe samochody i ułatwi transakcję sprzedaży.

Zamiast ogłoszeń – sprzedaż w skupie aut

Flota aut w firmie musi być sprawna i maksymalnie wykorzystywana. Kiedy samochody są przestarzałe, ulegają awariom i nie są efektywnie eksploatowane, warto rozważyć ich sprzedaż. Wystawianie na portale ogłoszeniowe i aukcje całej floty samochodów to trudne zadanie. Każde ogłoszenie wymaga szczegółowego opisu i zdjęć, a przede wszystkim przygotowania aut do wystawienia na aukcji czy odpowiedniego zaprezentowania w ogłoszeniu. Aby zaoszczędzić czas i koszty, warto zwrócić się do doświadczonej firmy – skup aut to miejsce, gdzie można sprzedać zarówno auta osobowe jak i dostawcze. Po kontakcie ze skupem i wyceną przygotowane zostaną wszystkie formalności, a firma zyska gotówkę na zakup nowych pojazdów, które będą służyć prowadzeniu działalności gospodarczej.

Jakie firmowe auta można sprzedać w skupie?

W skupie samochodów można wykonać transakcje zarówno na auta osobowe jak i dostawcze, bez względu na ich markę i model oraz stan techniczny. Kontaktując się z doświadczonym skupem, można liczyć na szybki proces wyceny za pomocą formularza online lub podczas rozmowy telefonicznej, co znacznie skraca czas transakcji. Po ustaleniu ceny, przedstawiciel skupu może na życzenie pojawić się w siedzibie firmy i dokonać formalności, co jest wygodną opcją dla prowadzących codzienną działalność – w końcu czas to pieniądz!